Sekite mūsų naujienas

Submit your Email

2017 m. rugpjūčio 22 d., antradienis

APIE PROJEKTĄ KARJEROS KLUBAS

KARJEROS KLUBAS

Kiekvienas žmogus į šį pasaulį ateina tam, kad sužibėti, atskleidus sau ir visam pasauliui savo didžiausią potencialą ir talentus. Projektas "KARJEROS KLUBAS" yra skirtas 15 - 25 metų jaunimui, žengiančiam pirmus žingsnius sėkmingos karjeros, verslo, kūrybos, saviraiškos kelyje.

Projekto archyvo nuotr.
Esame įsitikinę, jog kiekvienas jaunas žmogus be teorinių žinių bagažo bei formaliųjų mokslų diplomų, viduriniojo ir aukštojo išsilavinimų turi teisę ir į nemokamą praktinį palaikymą atrandant save, susipažįstant su dominančiomis profesijomis, bei pradedant įgyvendinti svajones.


Projekto archyvo nuotr.
Dalyvaudamas mūsų programoje tu įgysi ne tik teorinių žinių apie tai, kaip tinkamai save reprezentuoti, ieškotis darbo ar pradėti nuosavą verslą, bet ir turėsi galimybę paliesti tave dominančias profesijas ir veiklos sritis gyvai bendraujant su jų ekspertais, atliekant praktiką su, neretu atveju, galimybe įsidarbinti. Be to, projekto metu tau bus sukurtos galimybės ir erdvė įgyvendinti asmeninius tikslus, susirasti bendraminčius veikloms.

Norime pastebėti, jog projekto metu būtinai atrasi žmones, kurie taps tavo artimiausiais draugais, juk nėra nieko gražiau suvienijančio nei nuotykiai ir atradimai kelyje link svajonių išsipildymo!

Projekto archyvo nuotr.

KARJEROS KLUBAS / Kiekviena sėkmės istorija turi savo pradžią

Šventai tikime tuo, kad kiekviename žmoguje slypi genijaus potencialas. Tereikia tik keleto postūmių ir pagalbos pirmuose pasiekimų kelionės žingsniuose, ir pasaulyje matysime dar daugiau neįtikėtinų sėkmės istorijų.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates