Sekite mūsų naujienas

Submit your Email

2017 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis

INDIVIDUALUS DARBAS TIES TIKSLAIS

KARJEROS KLUBAS

Esi moksleivis ar studentas ir jau spėjai susimąstyti apie būsimą karjerą? Jauti, kad gyvenimas linksta priešingon pusėn, nei tavo tikrosios svajonės? Nežinai nuo ko pradėti?
Nesijaudink, viskas gerai, mes būtent tam ir esame, kad tau padėti žengti šiuos sunkiausius žingsnius.

Kassavaitiniai atvirieji mokymai sekmadieniais nėra vienintelė mūsų veikla. Mes taip pat organizuojame individualių tikslų siekimą uždaruose grupių užsiėmimuose ir dirbame individualiai, žingsnis po žingsnio gvildenant, formuojant ir įgyvendinant tavo asmeninius tikslus.

Programa trunka nuo 3 iki 6 mėn. Į ją įeina kelios asmeninės konsultacijos siekiant asmeninio tikslo, asmeninės svajonių karjeros pradžios "portfelio" formavimas (CV, motyvacinis laiškas, veiksmų planas ir variacijos), pažintinės praktikos, o tam tikrais atvejais ir įdarbinimo organizavimas (daugiau apie tai ČIA), komandinio ir individualaus darbo įgūdžių stiprinimas.

Ar tau tai aktualu? Užpildyk dalyvio anketą, pateiktą žemiau, ir lauk greito atsakymo.
Programa yra nemokama ir įgyvendinama visus metus.

(Norėdami tęsti anketos pildymą, naudokitės slankikliu anketos viduje)

KARJEROS KLUBAS / Kiekviena sėkmės istorija turi savo pradžią

Šventai tikime tuo, kad kiekviename žmoguje slypi genijaus potencialas. Tereikia tik keleto postūmių ir pagalbos pirmuose pasiekimų kelionės žingsniuose, ir pasaulyje matysime dar daugiau neįtikėtinų sėkmės istorijų.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates