Sekite mūsų naujienas

Submit your Email

2017 m. rugpjūčio 22 d., antradienis

KARJEROS KLUBO DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

KARJEROS KLUBASEsame tikri, jog iškalbingiausiai apie projektą gali papasakoti patys dalyviai, tad šiame puslapyje kaupiame jų atsiliepimus bei istorijas.

"Tai tarsi kelionė. Kelionė kartu su nuostabiais žmonėmis ir kvalifikuotais specialistais savęs ir kitų pažinimo, supratimo ir tobulėjimo link. Kiekvieną sekmadienį susirinkus po seminaro esu įkvėpta visai savaitei – jaučiuosi energinga, pasitikinti savimi ir atvira. Atvira pasauliui, žmonėms ir naujiems gyvenimo išbandymams. Atėjau į projektą be gyvenimo tikslų, be supratimo ko noriu ir kas aš esu. Tačiau nuo pat pirmo seminaro dienos pradėjau justi, kaip atrandu save ir galimybes, kurių anksčiau nemačiau. Čia sukurta beprotiškai jauki ir šilta atmosfera, jaučiuosi kaip namie su savo artimų žmonių šeima. Ir visiškai nenustembu, kaip greitai atėję nauji dalyviai prisijungia ir tampa visų mūsų potyrių ir nuostabių išgyvenimų dalimi. Aš nuoširdžiai tikiu, jog šis projektas yra tai, ko kiekvienam iš mūsų reikia kuriame nors iš gyvenimo etapų.“
Laura (20 m.)


"Atsimenu, kai pirmą kartą apsilankiau užsiėmime, vos tik įėjus mane nustebino nuoširdi šiluma, su kuria mane pasitiko. Jaučiausi ypatingas, atvykęs į aplinką kuri būtų lyg mano geriausių draugų susibūrimas. Tikrai neapsakomas jausmas. Nepaisant to,  projekto užsiėmimai ne tik duoda naudos iš teorinės ar praktinės pusės pagal temą, o ir užkrauna energijos, motyvacijos, bei suteikia man galimybę plėsti pažintis. Esu labai dėkingas už tai, kad šis projektas egzistuoja."
Konradas (18 m.)
Tai tokia magiška vieta, kurioje į karjerą pažvelgsi taip, kaip dar neteko, bei visapusiškai augsi kaip asmenybė, apsuptas sąmoningų ir motyvuotų žmonių. Kartą atėjęs į projektą energijos resursų pasisemsi kelioms savaitėms ar mėnesiams, nes žmonės čia ateina ne imti, bet dalintis žiniomis, sugebėjimais, pozityvia energija, šiluma, palaikymu. Čia gera būti.
Mindaugas (23 m.)


Čia nuolatos vyrauja be galo jauki atmosfera! Čia labai gera būti, sužinoti daug naujo bei siekti savo tikslų.
Saulė (14 m.)


Išmokau kitaip mąstyti iš esmės, realizuoti savo svajones ir nesėdėti vienoje vietoje. Nustojau save varžyti ir iš anksto bijoti klaidų. Pastebėjau, kad po truputį imu išsilaisvinti iš savo vidinio kiauto.
Anastasija (17 m.)KARJEROS KLUBAS / Kiekviena sėkmės istorija turi savo pradžią

Šventai tikime tuo, kad kiekviename žmoguje slypi genijaus potencialas. Tereikia tik keleto postūmių ir pagalbos pirmuose pasiekimų kelionės žingsniuose, ir pasaulyje matysime dar daugiau neįtikėtinų sėkmės istorijų.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates