Sekite mūsų naujienas

Submit your Email

2017 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis

PRAKTIKOS ORGANIZAVIMAS

KARJEROS KLUBAS

Jeigu esi iš tų jaunuolių, kurie visiškai apsisprendė dėl trokštamos gyvenime veiklos krypties, arba dvejoji tarp kelių iš jų, siūlome pasinaudoti asmeninės pažintinės praktikos organizavimo galimybe. Jos metu vyksiančioje savaitės trukmės programoje turėsi galimybę susipažinti su savo svajone iš arti, apčiuopti veiklas, pabendrauti su ekspertais, užduoti rūpimus klausimus, kurie padės tinkamai pasiruošti būsimai ateičiai, o, galbūt, netgi ir įsidarbinti.

Mūsų projekte jau yra buvę pavyzdžių, kuomet dalyviams asmeninių susitikimų metu buvo pasiūlomas darbas. Ne visada stereotipas dėl reikalaujamos darbo patirties yra teisingas. Šiuolaikiniai darbdaviai jau pradeda suprasti, kokia svarbi ir neįkainojama yra nuoširdi jauno žmogaus motyvacija, bei jaunatviškas entuziazmas.

Taip pat nepamiršk, jog prie šios priemonės yra sveikintinas dalyvavimas Asmeninių tikslų siekimo programoje (daugiau apie ją skaityk ČIA) .

Apsisprendei? Užpildyk žemiau pateiktą anketą ir lauk mūsų atsakymo.
Dalyvavimas nemokamas.

(Norėdami tęsti anketos pildymą, naudokitės anketos slankikliu)

KARJEROS KLUBAS / Kiekviena sėkmės istorija turi savo pradžią

Šventai tikime tuo, kad kiekviename žmoguje slypi genijaus potencialas. Tereikia tik keleto postūmių ir pagalbos pirmuose pasiekimų kelionės žingsniuose, ir pasaulyje matysime dar daugiau neįtikėtinų sėkmės istorijų.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates