Sekite mūsų naujienas

Submit your Email

2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis

Karjeros klubo projekto eiga

KARJEROS KLUBAS


       Metų pabaiga yra puikus metas pamąstyti apie išvadas ir užsibrėžti naujus tikslus, tad pats laikas būtų apžvelgti ir mūsų projekto pusmečio veiklos eigą. Šių metų spalio mėnesį Antakalnio atvirame jaunimo centre Žalianamis, Antakalniečių bendruomenės remiamas ir palaikomas startavo antrasis Karjeros klubo sezonas.      Projekto misija - skatinti ir palaikyti asmeninių tikslų siekiantį, savo gyvenimo pašaukimo dar tik beieškantį jaunimą, įgyvendinant šį tikslą keliose plotmėse: organizuojamų kassavaitinių mokymų plotmėje, asmeninių dalyvių konsultacijų plotmėje, padedant šiose konsultacijose labiau pažinti save bei užsibrėžti konkrečius tikslus, bei šių dalyvių asmeninio gyvenimo plotmėje, kur žingsnis po žingsnio yra vykdomas jaunuolių palydėjimas asmeninės sėkmės kelio pradžioje.

Žemiau kviečiame žvilgtelėti mūsų sukurtą Karjeros klubo reprezentacinį filmuką:     Šis projektas apjungia 14-30 m. jaunimą, siekiantį tobulėti ir sąmoningai rinktis savo gyvenimo bei karjeros kelią. Atvirųjų užsiėmimų metu sekmadieniais yra paliečiamos ir tyrinėjamos įvairios temos: verslumas, karjeros planavimas, asmeninis efektyvumas, asmenybės bei dvasinis tobulėjimas, santykiai su aplinkiniais. Dalyviai turi galimybę susipažinti ir įvaldyti naujausius šiuolaikinio pasaulio verslo ir komunikacijos instrumentus, praverčiančius visose gyvenimo srityse.


     Paskaitas veda Karjeros klubo lektoriai bei kviečiami svečiai - sričių ekspertai, kurie padeda nuodugniai ištyrinėti vienokį ar kitokį praktinį klausimą, su kuriuo anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas žmogus, siekiantis sukurti sėkmingą, unikalią ir laimingą karjerą.


     Užsiėmimuose svarbią vietą užima teorinė dalis, kurios metu dalyviai sužino šiuolaikiškiausią informaciją apie įvairias verslo sritis, asmenybės efektyvumą bei tobulėjimą. Didelį pasisekimą turi ir temos, skatinančios dvasinį tobulėjimą, tačiau ir jos yra paremtos ne tiek ezoteriniais populiariosios psichologijos teiginiais, kiek naujausiais moksliniais tyrimais apie žmogaus galimybes ir prigimtį.


     Verta pabrėžti, jog šiuolaikinės technologijos ir mokslas žengia į priekį vis greitėjančiu tempu, ko pasekoje formalaus švietimo įstaigos neretu atveju tiesiog nebespėja integruoti į savo programas šią naujausią informaciją, tad mūsų tikslas yra padėti spręsti šią problemą, suteikiant jaunimui kuo daugiau lanksčiųjų įgūdžių, tokiu būdu pagyvinant ir suaktyvinant jaunimo švietimą per mūsų organizuojamas  neformalaus ugdymo veiklas.


     Taip pat kiekvieno užsiėmimo metu dalyviai gauna kelias praktines užduotis, kurių tikslas - tuoj pat įtvirtinti teorinėje dalyje įgautas žinias, panaudojant jas čia ir dabar bei integruojant į savo kasdienybę, ko skatinimas ir yra vienas pagrindinių projekto siekių.


      Ir, žinoma, ne mažiau svarbi yra ir komunikacinė užsiėmimų dalis, kurių metu dalyviai atlieka užduotis susipažindami ir bendradarbiaudami tarpusavyje, tad nemažai svarbūs tampa ir komandiniai bei susipažinimo žaidimai. Šį dalis kuria unikaliai jaukią projekto atmosferą, kuri padeda kiekvienam dalyviui saugiai jaustis kitų dalyvių apsuptyje, kartu su visais įveikiant vidinius trikdžius kelyje link sėkmės, mokantis dirbti komandoje, lyderiauti ir jaustis drąsiai.


Pagyvinant šį aprašymą, kviečiame peržiūrėti Elenos atsiliepimą apie atviruosius Karjeros klubo užsiėmimus:      Svarbu pabrėžti, jog siekiant, kad mūsų visuomenėje didėtų sėkmingų ir tikslingų jaunuolių kiekis, kurie sąmoningai renkasi ir kuria savo karjeros kelią, vien motyvuojančių paskaitų ir praktinių užsiėmimų neužtenka, tad vieną svarbiausių dalių mūsų programoje užima būtent asmeninės dalyvių konsultacijos ir mentorystė jų asmeniniuose tiksluose.


     Kiekvienam dalyviui yra priskiriamos trys asmeninės konsultacijos su trimis skirtingais karjeros konsultantais. Kiekvienas jų turi savo unikalų darbo stilių, patirtį bei požiūrio taškus, ko pasekoje dalyviai turi galimybę susidaryti įvairiapusį ir pilnavertį paveikslą apie save, savo potencialą ir asmeninius siekius. Pirmo susitikimo metu dalyviai gilinasi į asmeninio pašaukimo klausimą, antrojo susitikimo metu - kuria ir struktūruoja konkrečius tikslus, kurių tuoj pat imasi siekti, o trečiasis susitikimas padeda įsigilinti į vidinius išgyvenimus ir labiau suprasti tam tikrų pasirinkimų, baimių ir gyvenimiškų situacijų esatį bei priežastis, kas taip pat tiesiogiai veikia asmeninio tapsmo kelią.


     Visą šį kelią karūnuoja ir įtvirtina asmeninių susitikimų su svajonių srities ekspertais bei praktikos svajonių srityje organizavimas, kas leidžia kiekvienam dalyviui prisiliesti prie savo svajonių srities ir įgyti tiesioginės patirties.

Kviečiame peržvelgti dar kelis atsiliepimus apie projektą iš jo dalyvių:

Giedrės atsiliepimas:Kipro atsiliepimas:
Gintarės (Karjeros klubo įkūrėjos) atsiliepimas:
Ir dar šiek tiek atsiliepimų iš dalyvių:

Aistės atsiliepimas:
"Buvo naudingas tiek buvimas bendruomenėje, tiek asmeninės konsultacijos su Gintare, Giedre ir Olegu. Nuramino ir paskatino nesustoti procese. Pokyčiai: Pradėjau mokytis ilgus siekimo procesus skaldyti į mažesnius. Suvokiau kodėl man neveikia tai, kas neveikia ir kodėl sukuosi kaip voverė rate. Aiškiau suvokiu finansinės naudos būtinumą, ne tik savanoriavimo. " 

Rožės atsiliepimas:


"Karjeros klubo suteikta nauda nesutelpa į projekto pavadinimą. Tai ne tik apie tai, kaip pasiekti savo norimos karjeros, tai gilinimasis į save, savo stipriųjų savybių suvokimas, tobulinimas. Ypatingai džiaugiuosi tuo, kad turėjom individualias konsultacijas su 3 lektoriais. Olegas padėjo išgryninti tai, ką vis bandžiau paslėpti. Suvokiau savo lyderystės galią. Gintarė įkvėpė imtis praktikos, iškart gavau pasiūlymų kur galiu įgyti patirties. Giedrės konsultacija sustiprino vidinius gebėjimus, padėjo suprasti, ką galiu tobulinti ryšyje su žmonėmis. Esu labai dėkinga karjeros klubui, kad šitokia gausa ir įvairove paskaitų per tokį trumpą laiką sugebėjo sustiprinti mane kaip žmogų ir ne tik teoriškai, bet ir praktiškai pradėti savo kelią karjeroje ir veikloje, kuri man suteikia daugiausia džiaugsmo."  


Elvyros atsiliepimas:


 "Per šiuos mėnesius, kol vyko karjeros klubas sužinojau daug įdomios ir naudingos informacijos, kurią galėjau pritaikyti sužinant daugiau apie save, savo galimybes, talentus. Tuo pačiu informacija galėjau pasidalinti su savo šeima, draugais. Bendrųjų seminarų metu patiko, kad galėjome dalintis savo įžvalgomis bei išgirsti kitų, labai nustebino kiek aplink skirtingomis pasaulėžiūromis yra žmonių, kiek skirtingų požiūrių, gera atrasti, kad net ir esat su skirtingais pašaukimais esame siejami panašių pagrindinių tikslų. Išmokau apie save, apie tikslo siekimo būdus. Kiekvieną kartą išėjus iš individualios konsultacijos pasijausdavau keistai, gerąja to žodžio prasme, nes vis atrasdavau kažką naujo. Susitikime su Olegu aiškinausi geriausią siekiamo karjeros tikslo plano strategiją, Gintarė padėjo suprasti, kas man iš tiesų rūpi, supratau kokios yra mano baimės, trukdžiai, bei pradėjau atrasti savo gebėjimus, su Giedre pradėjau pripažintu savo giluminius jausmus, aiškinomes apie apimančias emocijas, gyvenimo skaičiaus patikėtos misijos ypatybes. Projektas man buvo labai naudingas, daug apie save sužinojau. Labai dar patiko bendra užsiemimų atmosfera, nors ir keisdavosi žmonės buvo smagu. "


Kipro atsiliepimas:


"Jaučiu pokyčius ir nemenkus. Jaučiuosi daug laisvesnis, susidirdamas su tais pačiais sunkumais, juos daug lengviau priimu, lengviau imuosi veiksmų, priimu sprendimus, ir nebedvejoju tiek daug ar priėmiau gerą sprendimą, ar ne. Šitų pokyčiu išties ilgai nepastebėjau, nes jie jautėsi kaip savaime suprantami dalykai. Bet dabar gana aišku, kad jie ne šiaip sau atsirado. Labai jautėsi stiprus palaikymas is visu trijų mentorių, paskaitose ir asmeninėse konsultacijose, labai daug naudingų įžvalgų."

Giedrės atsiliepimas:


"Susitikimai man padėjo patikėti, kad reikia daryti ne tai, kas yra "saugu", o tai, ką iš tikrųjų noriu veikti. Supratau, kad tai yra įmanoma ir dabar jau pradėjau dar labiau eiti tuo keliu."

Mildos atsiliepimas:

"Be galo džiaugiuosi, kad atradau Žalianamį, o ypač Karjeros klubą, nes čia per kelis mėnesius apie karjerą ir jos galimybes sužinojau daugiau, negu per visus 11 metų mokykloje. Visos paskaitos, kuriose dalyvavau buvo įdomios ir naudingos ne tik turinio prasme, bet ir bendravimu su kitais dalyviais ir mokymasis iš jų. O labiausiai džiaugiuosi asmeninėmis konsultacijomis, nes sužinojau daug naujo apie save ir ėmiau svarstyti naujus karjeros kelius. Olego konsultacija įkvėpė produktyviau išnaudoti savo laiką, pokalbis su Tavimi - išsikelti tikslus ir apsvarstyti, koks darbas labiausiai realizuotų mano talentus ir vertybes, o Giedrė atskleidė daug mano savybių ir kaip galėčiau geriausiai jas panaudoti. Jūsų dėka jaučiuosi labiau užtikrinta dėl ateities, pradėjau labiau planuoti laiką, vėl grįžau prie rašymo. "

KARJEROS KLUBAS / Kiekviena sėkmės istorija turi savo pradžią

Šventai tikime tuo, kad kiekviename žmoguje slypi genijaus potencialas. Tereikia tik keleto postūmių ir pagalbos pirmuose pasiekimų kelionės žingsniuose, ir pasaulyje matysime dar daugiau neįtikėtinų sėkmės istorijų.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates